Bartolomějská cukrárna

Magazín

Cukrárna se nachází v gotickém domě z 15. století. Nabízí vynikající zákusky z přírodních surovin, kávu Alfredo, čaj Eilles, regionální produkty, chlebíčky, horkou čokoládu, alkoholické nápoje a výtečnou českou zmrzlinu PANDA FROST. Pořádají se zde rozmanité semináře, přednášky a kulturní akce. Cukrárna je pohodlným místem pro posezení vevnitř nebo na květinové zahrádce.

Bartolomějská cukrárna se nachází v Bartolomějské ulici v centru Pardubic. Není divu, že součástí nabídky cukrárny je i pravý pardubický perník. Původní recept na tradiční pardubický perník pochází z Hradce Králové. Vilém z Pernštejna, který byl v té době majitelem pardubického panství, recept z Hradce Králové koupil a začal vyrábět.

Součástí nápojové nabídky je i bílé a červené víno.

V nápojovém lístku si člověk má z čeho vybírat. Cukrárna nabízí i míchané nápoje jako je americká limo, jahodový, banánový nebo čokoládový koktejl, a různé druhy studených čajů. K zákusku si mohou dámy (i pánové) objednat bílé nebo červené víno. Pro pány (i dámy) je připravená nabídka piva a likérů

Otevřeno je každý den od pondělí do neděle od 9:00 do 18:00 hodin. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang