Bukovský kavárna – cukrářství

Magazín

Bukovský kavárna – cukrářství je rodinný moravský podnik. Nabídka cukrářství zahrnuje domácí cukrářské výrobky tvořené s vášní: denně čerstvé dezerty, dorty, koláče, chlebíčky a další jedinečné chutě, vůně a vzhled dle poctivé domácí receptury. Nabídka kavárny obsahuje značkovou kávu Filicori Zecchini Gran Crema Delicato, Anno 1919 a jiné teplé a studené nápoje. Toto elegantní místo je vhodné pro schůzky, posezení, studium a vychutnání si famózních chutí a vůní.

A jak to vše začalo? Roku 2015 se rozhodl otec a syn splnit si sen a zrealizovat ho. Sladké dobroty jsou dle receptů babičky Bukovské a Osičkové. Člověk se tak vrátí nostalgicky do předškolních a školních let. Na tom si v kavárně zakládají. Nabídka musí být plná vlastních a regionálních produktů, které drží tradici. 

V cukrárně a kavárně Bukovský si potrpí na kvalitě a tradici.

V nabídce je více jak 30 druhů zákusků. Specialitou jsou dorty, které nesou ve svém názvu jméno kavárny. Jedním z nich je Bukovský Traditional, který v sobě skrývá kořeny rakousko-uherského soustátí. Dalším je Bukovský Evolution neboli výjimečný dort s inovativním stylem. Posledním je Bukovský Slim Fit, jehož náplní je čistota v bio potravinách.

To není vše. Peče se tu i fit dezerty, neboť se tu myslí na zdraví zákazníků, cheesecaky, řezy, větrníky, špičky a mnoho dalších.  

Kategorie:

Magazín

© 2022 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang