Café Momenta

Magazín

Kavárna v centru Brna, kde si lze vychutnat výbornou kávu La Boheme, skvělé dezerty, snídaně, poctivé domácí limonády a mnoho dalšího. Když majitelka Táňa v roce 2015 Momentu otevírala, splnila si svůj dlouholetý sen. Přála si kavárnu, ve které by nabízela dezerty, které znala z Francie. Jejím cílem je zprostředkovat jedinečný zážitek z návštěvy kavárny. Milovníci dobré kávy a dezertů jsou tu správně.

V interiéru kavárny se nachází cukrářská výrobna, kam je možné nakouknout přes prosklené schody. Všechny dezerty jsou domácí, není v nich zkrátka nic, co by si v kavárně nevyrobili sami. 

V Brně se nachází pobočka stejného názvu, která se specializuje na výrobu sušenek. Nachází se nejen v nejstarší budově z 13. století v Brně, dokonce nabízí k prodeji více jak 15 druhů sušenek.

Kavárna má i další pobočku, která se specializuje na výrobu sušenek. Nazývá se Sušenkárna Momenta a sídlí v ulici Mečová 8 v Brně. Nachází se dokonce v budově patřící k nejstarším památkově chráněným budovám ze 13. století v Brně. Zákazníci tak vstoupí do dávné historie a ochutnají až 15 druhů sušenek podle belgických receptur.

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang