CAFEFIN

Magazín

CAFEFIN je kavárna, která nabízí úplně něco jiného, než je od ní očekáváno. Nápadité recepty na slané i sladké delikatesy jsou gurmánskou oázou tohoto místa.  FINtastické skloubení odpočinku, příjemného prostředí a originálních pokrmů či nápojů je právě zde.

Kavárna Cafefin se nachází v centru Prahy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Svým sortimentem zaujme převážně mladé, protože je zkrátka trendy. Kavárna se specializuje na brunche a vietnamskou kuchyni. Vychutnat si zde může člověk například závitkový set z avokáda a krevet, kokosovou kaši se sezónním ovocem nebo avokádový toust s fíky a feta sýrem. 

Pokrm, který určitě zaujme zákazníky, kteří rádi zkouší nové věci, je bibimbap. Jedná se o korejský pokrm, do kterého jsou přidány kousky hovězího masa, houby shitake, mořské řasy a klíčky. Jako příloha slouží bílá rýže. 

Cafefin specializuje svůj sortiment na brunche a vietnamské pokrmy. Zákazník si tu může dát například závitky z avokáda a krevet.

Na vegany se tu také myslí. Pro ty si kavárna připravila Dau phu sot lac, tedy tofu bowl s eidamem, arašídovým dipem, zeleninou a rýží. 

Byť ze sladkých dobrot tu není na výběr, pečou pouze cupcakes a vyrábí sladké snídaně, ve slaných variantách se zkrátka kavárna Cafefin vyřádila. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang