Coffee Room.

Magazín

Co je malé, to je milé. Tohle přesně platí o kavárně Coffee room., která nabízí výběrovou kávu, skvělé sandwiche a domácí koláče. Každý den nabízí snídaně do 12:00, mezi kterými jsou avokádové chleby, smoothie bowls a spousta dalšího. Přes víkend se ze pořádají výtečné brunche.

A jaké se zde podávají snídaně? Převážnou část snídaňového menu tvoří trendy ingredience, kterou je avokádo. Pochutnat si tu člověk může například na avotoastu s rozmačkaným avokádem a ajvarem nebo avotoastem s nakrájeným avokádem. Pokud není zákazník milovník avokáda, měl by vyzkoušet toastovaný banánový chlebíček zdobený hruškou, řeckým jogurtem, granátovým jablkem a směsí ořechů. 

V Coffee Room. se prodávají speciální limonády Dobry material, které jsou plné citrusů, manga nebo švestek.

Nápojové menu je též plné mnoha možností. Vychutnat si v útulné kavárně chai latte, matcha latte nebo černý čaj Yunnan je relaxující. Prodávají se zde i speciální limonády s názvem Dobry Material plné chutí citrusů, manga, zázvoru a švestky. 

Zná-li člověk ve svém okolí někoho, kdo je veganem a je z Prahy, může ho obdarovat dárkovým voucherem na 5 nebo 10 káv a 5 nebo 10 snídaní. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang