Můj šálek kávy

Magazín

Můj šálek kávy je sympatická kavárna v Karlíně. Nabízí nejen výbornou kávu a dorty z vlastní produkce, ale také výběrové čaje, pivo z pivovarů Matuška, Kocour a Slepý krtek, a samozřejmě kvalitní domácí a zahraniční vína. Stylový interiér a obsluha, která ráda poradí, vytváří v kavárně jedinečnou atmosféru. Místo je vhodné pro pracovní jednání, učení, ale i posezení, které pomůže zapomenout na hluk a stres kolem nás.

Můj šálek kávy se chlubí vytříbeností prodávané kávy, která je vybírána z kávových plantáží po celém světě a následně pražena v pažírně nedaleko Prahy. Nabízí i možnost zavést šálky výběrové kávy do práce, a to dokonce za zvýhodněné ceny.  

V kavárně Můj šálek kávy si zákazníci mohou pochutnat na lahodném snídaňovém menu.

Kavárna patří pod společnost Doubleshot, která pořádá školící kurzy pro všechny, kteří chtějí rozšířit své znalosti o kávě. Je jedno, zda se jedná o profesionála baristu nebo začátečníka, který si kávu připravuje doma. 

Ranní ptáče si zde může vychutnat klasické snídaňové menu. V nabídce je letní anglická snídaně složená ze sázených vajec, párku, rajčete, brambor, fazolí a chlebu, misku s fazolovým humusem, lívance nebo omeletu. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang