Phill's Corner

Magazín

Phill’s Corner nabízí výběrovou kávu, pečivo z dánského pekařství, sendviče, smoothie, freshe, moravská vína a mnoho dalšího. Ojedinělý prostor, který je přímo spojen s design shopem, poskytuje možnost strávit čas mimo realitu všedních dnů.

Zakladatelé tohoto nevšedního podniku si usmysleli, že by rádi svým zákazníkům poskytli něco na zub a k pití během celého dne. Člověk sem může přijít jak na snídani, tak i na oběd nebo na večerní posezení s přáteli u sklenky míchaného nápoje. 

Na snídani je na výběr ze slaných a sladkých variant. Pro milovníky sladkého si kavárna přichystala kokosovou kaši s mučenkou a kešu oříšky. Ze slaných variant je možné si objednat francouzský toust, chléb se sázeným vejcem, čedarem, avokádem nebo uzeným lososem. 

Phill’s Corner nabízí každý všední den do 11:00 hodin snídaňové menu.

V poledne je každý den čerstvá denní polévka, která se během týdne mění. Pokud se najde někdo, kdo by si raději než polévku dal něco jiného, je tu správně. Podává se tu kachní prso se šalotkou, cuketové lasagne, kalamáry, super food salát nebo kuřecí tacos

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang