Vaření bez nakupování s Vaříme.cz

Magazín

Na poli food delivery vznikla nová služba – Vaříme.cz. Od klasického food delivery, alias „dovezeme vám pizzu nebo burger ještě teplý zrovna když máte hlad“ se ale liší celkem zásadně. Nepřiveze jídlo, přiveze suroviny a recept.

Je to jednoduché. Člověk si vybere z nabídky jídel a čas doručení. Jeden den se objedná a druhý den dorazí sympaťák s krabicí plnou surovin. Všechno je připravené v množství akorát potřebného na recept a zabaleno v malých krabičkách a pytlíčkách.

Vše je čerstvé, ještě s chladícím pytlíkem. K tomu vždy jednoduchý, jednostránkový, několikakrokový návod. Suroviny v receptu a na krabičkách jsou očíslované.

Recepty jsou vesměs hodně jednoduché, zvlášť, když už je vše připravené. Stačí nakrájet, nastrouhat, zamíchat a uvařit. A pak někoho pozvat na večeři a tvářit se, jak to dalo zabrat.

Z nabídky se dá vybrat například panzanella se sušenou šunkou, buffalo křidýlka s coleslawem a omáčkou z modrého sýra a quesadilla s rajčatovou salsou a zakysanou smetanou.

Recepty a nabídku jídel, která se obměňuje každý týden, připravuje Roman Dolejš, jeden čas šéfkuchař v La Gare, takže je to opravdu dobré.

Je to celkem ideální řešení pro lidi, kteří moc nevaří, ale chtějí si buď dopřát kvalitní a dobré domácí jídlo, nebo rádi vaří, ale nestíhají nakupovat.

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang