Café bar Báchorka

Magazín

Café bar Báchorka je příjemný podnik v rodinné atmosféře, který má originální interiér zdobený kresbami. Nachází se v centru města Ústní nad Labem. Nabídka obsahuje studené i teplé nápoje, různé druhy dortíků zákusků a jiných laskomin.

Kavárna Báchorka si zakládá hlavně na rodinné a pohodové atmosféře, což se jim obstojně daří. Interiér budí větší pocit útulného místa díky kresbám a zajímavým motivům. 

V letních měsících si člověk může na zahrádce vychutnat svůj oblíbený nápoj z nápojníčku, který obsahuje hojné množství možností, co si vybrat. Vedle klasických druhů káv jako je espresso, cappuccino, latte nebo turek, se dá vybrat varianta kávy s alkoholem

Během chřipkové sezóny se tu podávají 100 % čerstvé ovocné šťávy z pomeranče, jablka a mrkve. Vše se dá různě kombinovat mezi sebou. 

Kavárna Báchorka je zároveň i bar. Z nápojového lístku si člověk může vybrat například tequillu, rum, vodku nebo gin.

Ve večerních hodinách se kavárna mění na bar a je z čeho vybírat! Na desinfekci těla si člověk může objednat gin, tequillu, rum, vodku, koňak nebo brandy. Dámy (i pánové) ocení širokou nabídku vín. Jako něco malého k zakousnutí jsou tu brambůrky, arašídy, tyčinky nebo mandle. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang