Mléčný bar – Svět dortů

Magazín

Mléčný bar a Svět dortů se zaměřuje, jak je vidět z názvu, hlavně na výrobu dortů. Je to skromný rodinný podnik, který vyrábí kvalitní dorty podle jedinečných receptur. Každý dort je dělaný s chutí, vášní a se smyslem pro detail. Cukrárna nabízí příjemné posezení, kvalitní a různorodé produkty, usměvavý personál a skvělou atmosféru.

Vyráběné dorty jsou z pravé šlehačky. Jelikož je Mléčný bar a Svět dortů vyhlášenou cukrárnou v okolí, není divu, že si své recepty na dorty nechávají pro sebe. Drží se zaručené receptury, na kterou člověk jinde nenarazí. Mezi oblíbené pochoutky patří slané sýrové koule nebo ovocné kelímky.

Ve Světě dortů patří mezi tradiční specialitu kelímky s čerstvým ovocem.

Pro budoucí novomanžele si cukrárna připravila širokou škálu možností, jaký dort mohou zvolit. Dokonce ponechávají volnou ruku novomanželům a snaží se splnit všechny jejich touhy. Uspokojí však i představy na narozeninové nebo jinak slavnostní dorty.

Během Vánoc je možné si tu zakoupit ručně vyráběné cukroví jako jsou linecká, rohlíčky, kokosové banánky nebo ořechy plněné ořechovým máslem. Pro zpestření pečou i vánoční rolády ve 4 provedeních. 

Mléčný bar a Svět dortů má otevřeno každý všední den od 6:30 do 18:00 hodin, a v sobotu od 8:00 do 15:00 hodin. Cukrárna sídlí v Ústní nad Labem

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang