SiCaffé Isis

Magazín

Exkluzivní plzeňská kavárna, která nabízí italské dobroty, je oblíbeným místem pro trávení volného času v centru Plzně. Specializuje se na výrobu dortů a zmrzlin italského stylu, které jsou vlastní výroby a receptur.  Dále nabízí lehké a chutné dorty, výborné poháry, domácí limonády, palačinky, kávu Manuel a příjemné posezení vevnitř či na zahrádce. 

Kavárna SiCaffé Isis se od roku 2003, kdy vznikla, rozrostla. Nyní má v Plzni celkem 2 pobočky, v ulici Klatovská a na Anglickém nábřeží. Obě mají společnou vysokou kvalitu zákusků a dortů, které si vlastnoručně vyrábí. Zákusky jsou nejen velmi lehké, ale některé jsou v bezlepkové variantě. I to oceňují stálí zákazníci, kteří se do kavárny velmi rádi vracejí. 

V cukrárně SiCaffé Isis si člověk může dát nejen luxusní zmrzlinové poháry, ale i nešizené dorty.

Na terase v letních dnech si zákazníci mohou vychutnat kávu Manuel nebo mléčné koktejly a ledovou tříšť. Chce-li babička, dědeček vyrazit s vnoučaty na nějakou sladkou tečku po obědě, mohou se zastavit právě zde a vychutnat si luxusní zmrzlinové poháry s čerstvým ovocem.

Ve studených zimních dnech kavárna naopak doporučuje vyzkoušet horké nápoje plné energie jako je horký černý rybíz, grep, jablko, hruška nebo bombardino

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang