Cafedu

Magazín

Cafedu je jedinečná kavárna v centru Prahy určená převážně pro studenty, protože součástí útulné a vždy příjemně naladěné kavárny je i studovna. Výhodou tohoto místa je, že zde studenti i ostatní návštěvníci mohou trávit i hodiny času a nikdo je nevyhodí. 

Místo může také sloužit k pracovním schůzkám, oslavám, čtení a jiným druhům relaxace. V kavárně jsou delikatesy, které zpříjemní učení i práci a lahodná káva a zákusky, které dodají energii.

Připravovaná káva je z lokální pražírny z Vinohrad. Doporučujeme vyzkoušet velký hit převážně v letních dnech, kterým je Espresso Tonic

Z kavárny je krásný výhled na Národní muzeum. Interiér je velmi nápaditý. Dominantu tvoří červené točité schodiště, které spojuje 2 patra kavárny. Druhé patro je určené lidem, kteří se chtějí učit nebo být zkrátka v tichém prostředí, nehraje zde totiž hudba. Dolní patro je plné velkých stolu až pro 10 osob, barových židlí a křesílek. 

Kavárna Cafedu je zároveň studovnou. Nabízí studentům i nestudentům možnost tiché a diskrétní zóny, kde se mohou učit nebo pracovat na projektech.

Celá kavárna je bez obsluhy. Zákazníci si objednají na baru v dolním patře, obsluha přinese objednávku ke stolu. Lze také využít moderní vychytávku a objednat si od stolu pomocí QR kódů, které jsou umístěny na každém stole. 

Součástí kavárny je studovna poskytující příjemné a tiché prostředí studentům, kteří se připravují například na zkoušku nebo chtějí napsat seminární práci. Studovna je otevřena nonstop, má velké množství zásuvek, wifi a tiskárnu. 

Studovna se dělí na 2 části. Jednou z nich je tichá zóna, kde by se nemělo ani šeptat, druhou je diskuzní, kde pracují skupinky na společných projektech, mohou si zde udělat i přednášku nebo jen diskutovat se spolužáky. Vstupné na jeden den včetně rezervace místa stojí 80 Kč

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang