IF café Tylovo náměstí

Magazín

IF Cafe je kavárnou Ivety Fabešové, která se specializuje na výrobu dortů, dezertů a zákusků. Dominantou celého provozu je prosklená výroba, díky čemuž je vidět proces vzniku všech dortů a zákusků. Kavárna si drží svůj styl prostřednictvím interiéru, barevnosti, prezentace výrobků, až po takové detaily jako je vlastní porcelán či sjednocené uniformy personálu.

Kavárna na Tylovo náměstí vznikla jako druhá v pořadí. Od data svého vzniku se již rozšířila, a to dokonce o dvojnásobek! Nejprve se otevřela provozovna v Belgické ulici, kde se sen Ivety Fabešové proměnil v realitu. IF Café se zavítáním do historie má svůj domov ve Werichově vile

V If Cafe podávají ke kávě výborné zákusky, z kterých jsou oči kolem. Zachutná-li tu zákazníkům káva, mohou si ji koupit i domů.

A co všechno dobrého si tu může člověk objednat? Z dortíků, které jsou zde vyráběny, jdou zkrátka oči kolem. Zákazníci si mohou dát zákusek v podobě manga, hrušky, čokoládový mousse nebo lemon. Zachovávají tu stále české tradice cukrářství, proto si tu lze vychutnat věneček nebo větrník s výbornou kávou. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang