Sýrové snacky Madeland a Niva – novinky, které potěší všechny sýrové gurmány

Drobné slané pečivoMagazínPro dětiSlané pečivoSlané receptySnackySýry
la-lorraine_snack-niva-s-vlasskymi-orechy-724x1024-7507542

Sýr! Heslo, které vám nejen při focení vykouzlí úsměv na tváři. Spokojeně se budete usmívat, jen co ochutnáte nové sýrové snacky. Delikátně jemný sýr Madeland, anebo výrazně pikantní Jihočeská Niva? Ať už tak, či onak, spojuje je jedno – tyto sýry jsou prostě neodolatelné a v Čechách velmi oblíbené.

A co teprve, když jsou v lahodné kombinaci s křupavým těstem? Novinky nadchnou nejen sýrové gurmány, ale i milovníky slaných snacků. Skvěle se hodí jako delikátní svačina do školy, do práce, na výlety, anebo jen tak k večernímu posezení.

Díky náplni z lahodných a jedinečných sýrů české značky Madeta se i „obyčejná“ svačina stává nezapomenutelným chuťovým zážitkem. Sýrové snacky si můžete vychutnat ve dvou variantách: Snack Madeland se šunkou a Snack Niva s vlašskými ořechy.

Snack Madeland se šunkou snoubí ve své chuti kombinaci lahodného sýra a delikátní šunky ve křupavé plundrové mřížce. Tato mřížka je výjimečná svými ingrediencemi.

lalorrain-a4-mrizka-madeland-b-v01-cs5

Nejde o ledajaký sýr, ale o „okatý“ sýr holandského typu – Madeland, který je proslulý svou delikátně jemnou a lahodnou chutí. Chuť sýra je doprovázena kousky kvalitní šunky.

Navíc, mřížka snacku je na povrchu bohatě ozdobená sýrem. Lahodnou kombinaci šunky a sýru v náplni tohoto snacku dozajista ocení jak vybíravé děti, tak i mlsní dospělí. Snack Madeland se šunkou zakoupíte v supermarketech a hypermarketech Albert, Penny a Tesco za běžnou prodejní cenu.

Snack Niva s vlašskými ořechy

Druhou sýrovou novinkou je Snack Niva s vlašskými ořechy. Tato originální kombinace nejenže potěší vaše chuťové pohárky nevšedně jemně pikantní chutí, ale také je obohatí o nový rozměr.

Ve snacku s Nivou se sýrem opravdu nešetří – náplň obsahuje až 85 % Jihočeské Nivy, která je podpořena jemnou chutí drcených vlašských ořechů.

la-lorraine_snack-niva-s-vlasskymi-orechy-724x1024-7507542

Spojením všech ingrediencí vzniká nevšední, avšak gurmánská kombinace, která zachutná sýrovým labužníkům. Snack Niva s vlašskými ořechy zakoupíte v supermarketech Tesco za běžnou prodejní cenu.

Ingredience

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang