Kavárna Bez konceptu – ceník, Liberec

DezertyDezerty, zákusky a poháryDortyLimonádyMagazínNápoje

Být Bez konceptu, to je motto jedné originální kavárny v Liberci. Přátelské prostředí, stylové zařízení a vynikající sortiment jsou samozřejmostí Kavárny Bez konceptu. Na zákazníky zde čeká čerstvě pražená káva, domácí dezerty, originální snídaně, vlastnoručně připravované panini a bagety, dobré víno i denní tisk.

Za lahodnou kávou z pražírny Nordbeans sem míří zákazníci nejen z Liberce. Příjemná atmosféra a chuť na chvíli se zastavit, přemýšlet anebo jen vychutnávat čas pro sebe, sem láká návštěvníky z širokého okolí.

Různorodí lidé mají podobný cíl. Strávit chvíli v prostoru Kavárny Bez konceptu, který se neřadí do žádné škatulky. Vychutnat skvělou kávu, domácí dortík i osvěžující limonádu z čerstvého ovoce, zeleniny či bylinek. Anebo posedět s přáteli nad sklenkou dobrého vína.

V atmosféře Kavárny Bez konceptu se skvěle relaxuje například u cestovatelských článků z portálu iCesty.cz.

Kavárna, to je především špičková káva

Káva je druhým nejoblíbenějším nápojem na světě. O kávě a její historii byla napsána spousta knih a také citátu o kávě existuje celá řada. Bez ranní kávy si většina lidí ani nedovede představit začátek dne.

V Kavárnách Bez konceptu jsou vždy na mlýnku prvotřídní kávy.

Ochutnávat nejrůznější druhy káv a hledat ten nejlepší způsob přípravy patří k oblíbeným činnostem kavárníků i jejich hostů. V Kavárně Bez konceptu jim to jde skvěle.

Vedle klasické nabídky, do které patří Espresso, Cappuccino, Americano, Flat white a Latte Macchiato, lze v Kavárně Bez konceptu vychutnávat také kávu filtrovanou a ledovou. Pomyslnou třešničkou na dortu je výroba domácího mandlového mléka.

Na výběr je vždy italská káva Trucillo a některá výběrová káva z místní pražírny. V Kavárně Bez konceptu je obvykle k mání káva z pražíren Doubleshot, La Boheme a Nordbeans.

TIP: Přehled těch nejlepších kaváren v Praze nabízí článek na portálu Human.cz.

Kavárna Bez konceptu – další nabídka

Kromě výborné kávy lze v Kavárně Bez konceptu ochutnat řadu dalších nápojů. Z horkých nápojů jsou to nejrůznější čaje, horký jablečný mošt, Chai Latte i domácí horká čokoláda. Ještě více zahřeje horký calvados s jalbky, svařené víno nebo horká whisky s medem.

Ze studených nápojů potěší výborné domácí limonády, fresh juice, smoothie či Lažanský jablečný mošt. U veganů jsou oblíbené nápoje z rostlinného mléka, například sójový banánový milkshake.

Z alkoholických nápojů lze vybrat Aperol Spritz, kvalitní moravská a zahraniční vína, likéry, destiláty a lahvové pivo.

Red Velvet neboli “červený samet” je nejoblíbenější americký dort už od dvacátých let minulého století.

Kavárna Bez konceptu nabízí velký výběr sytých i zdravých a lehkých snídaní a svačin. Vyhlášené jsou domácí dezerty, kraluje mezi nimi dort Red Velvet. Vybrat lze z nejrůznějších dortíků a cheescake, a také klasickou tvarohovou bábovku. Na své si přijdou i vegani, některé dezerty jsou navíc bezlepkové.

Kavárna Bez konceptu Liberec

V Liberci se fungují hned dvě Kavárny Bez konceptu. Bez konceptu – Husova se nachází na adrese Husova 1094/87,
Liberec.

Bez konceptu 2 – Studentská je druhá podobná kavárna v Liberci. Lze najít na adrese Studentská 1402/2, Liberec.

Obě kavárny nabízí přípravu nápojů i občerstvení předem, aby si je zákazník mohl odnést bez čekání. Obě kavárny nabízí také přípravu catering na míru podle konkrétních přání zákazníků.

Kavárna Bez konceptu Vratislavice

Také ve Vratislavicích nad Nisou funguje Kavárna Bez konceptu. Lze najít pod názvem Bez konceptu 101010 na adrese Nad Školou 1675, Vratislavice nad Nisou. Kavárna Bez konceptu 101010 je na trase z Liberce do Jablonce nad Nisou.

Kavárna Bez konceptu funguje v Liberci úspěšně již více než jedenáct let.

V Kavárně Bez konceptu ve Vratislavicích nabízí podobné menu jako Kavárny Bez konceptu Liberec. Navíc díky spolupráci s vinotékou Decanté je k dispozici široká nabídka tuzemských a zahraničních vín.

Ochutnat lze i unikátní Vína z hor pocházející z alpských vinic. Tato vína zrají v extrémních výškách a na strmých srázech v těžce přístupných terénech terasovitých vinic. 

Do Kavárny Bez konceptu Vratislavice zákaznící rádi přicházejí na víkendový brunch, který je nabízen každou sobotu a neděli do 14 hodin.

V Jablonci nad Nisou Kavárna Bez konceptu prozatím není, do Vratislavic nad Nisou je to však jen kousek.

Kavárna Bez konceptu – ceník

Ceny v Kavárně Bez konceptu odpovídají obvyklým ceníkům kaváren s dobrou kávou. Za dobrou kávu sendvič a dezert host obvykle neutratí víc než 150 Kč.

Ceník Kavárny Bez konceptu je napsaný na velké tabuli přímo nad pultem s obsluhou. Část nabídky se obměňuje podle sezónních potravin, aby byla vždy zajímavá a čerstvá.

Ingredience

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang