Nejlepší náhražky za Triple Sec – recept

KoktejlyLedové nápojeNápoje
nejlepsi-nahrazky-za-triple-sec-3658713

Nemáte pomerančový likér? Zde je nejlepší náhrada Triple Secu, kterou můžete použít do koktejlů, jako je margarita a další.

Připravujete koktejl, který vyžaduje Triple Sec, a nemáte ho? Nebojte se, existuje několik možností, které se skvěle hodí jako náhrada. Triple Sec je suchý pomerančový likér.

„Sec“ znamená ve francouzštině suchý, takže někteří říkají, že název znamená „třikrát suchý“ nebo „třikrát destilovaný“.

Nejlepší náhražky za Triple Sec

Cointreau

Cointreau je ve skutečnosti považováno za druh pomerančového likéru ve stylu triple sec. Má pomerančovou voňavou chuť, která je dobře vyvážená z hlediska hořkosti a sladkosti. Triple Sec může mít na někoho drsnější chuť. Cointreau je dokonalou náhradou Triple Sec nejen do margarity.

Grand Marnier

Další skvělá náhražka Triple Sec? Grand Marnier. Grand Marnier je francouzský pomerančový likér, ve kterém se mísí koňak, hořký pomeranč a cukr.

Orange Curaçao

Poslední náhrada za Triple Sec? Orange Curaçao. Curaçao je původní pomerančový likér: Triple Sec se původně jmenoval Curaçao triple sec a je považován za druh likéru Curaçao. Co říkáte na to, že je to matoucí? Pokud se vám podaří sehnat Orange Curaçao, je to skvělá volba.

Mějte na paměti: Curaçao se prodává také v odrůdě Blue Curaçao, která se používá v nápojích Blue Hawaii a Blue Lagoon. Nepoužívejte Blue Curaçao místo Triple Secu, pokud vám nevadí, že se váš nápoj zbarví do legrační barvy.

IngredienceRecept

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang