Adrinela Cafe

Magazín

Tato kavárna je moderním místem vhodným pro rodiny s dětmi i pracovní schůzky. Nabízí pravou italskou kávu značky Varesina Caffé, mléčné koktejly, čerstvé snídaně (ve všední dny – croissant, bábovka, omeleta…), dezerty a lehké obědy. Specialitou jsou kvalitní vína z Itálie a samozřejmě od vinařů z Moravy. Příjemné prostředí doplňuje velkolepé akvárium, dětská koutek a pro dospělé Rumotéka, ve které jsou rumy ze všech koutů světa.

Kavárna Adrinela je nekuřáckou provozovnou, proto vzít s sebou malé ratolesti na posezení s přáteli u kávy není problém. Děti se zabaví v dětském koutku

Má-li člověk plné zuby každodenní přípravy snídaně, může si zde vychutnat vždy čerstvou vaječnou omeletu s pečivem nebo křupavý croissant. Ani nabídka brunche nebo odpolední svačinky zákazníky též nezklame. Na výběr je například ze zapečeného panini, salátu ze zeleniny nebo quesadily

Kromě maminek s dětmi sem mohou vyrazit i muži. K pivu doporučujeme vyzkoušet nakládaný hermelín nebo si zkrátka objednat jen brambůrky nachos.

Kavárna Adrinela si připravila pro své zákazníky i rumotéku, ve které prodává kvalitní rumy ze všech koutů světa.

A jaké kvalitní rumy ze všech koutů světa tu nabízí? Každý rum je něčím specifický, a to jak dobou zrání, tak i způsobem výroby. Kavárna Adrinela nabízí svým zákazníkům možnost ochutnávky před koupí. Jedním z klenotů rumů je rum z Karibiku, který zraje až 20 let a jeho chuť je plná pomerančů, manga a papayi. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang