Café Na kole

Magazín

Kavárna, která chytne za srdce čarovným prostředím, příjemnou obsluhou, a hlavně výjimečnou nabídkou: čerstvě pražené výběrové kávy, netradičními kávovými specialitami, domácími zákusky, lehkým jídlem, horkou čokoládou… V kavárně je možnost si koupit i zrnkovou kávu a příslušenství pro domácí přípravu. Obsluha vždy ráda poradí s výběrem. Nabídku zpestřují nápadité kulturní programy (autorské čtení, koncerty…).

Káva se tu připravuje netradičním způsobem, a to pomocí alternativní metody. Proto zde zákazníci mohou ochutnat například batch brew, aeropress nebo vakuum pot. Na přípravě espressa se také vyřádili. V chuti je cítit přirozeně sladké a ovocné. 

V Café na kole připravují kávu alternativním způsobem.

Café Na kole založil držitel titulu Barista roku v kategorii Coffee in Good Spirits v roce 2013. To se promítá i do všelijakých možných nových variant podávání kávy. Mezi ně patří kávové koktejly

Kavárna se nachází v centru Hradci Králové. Cafe Na kole má otevřeno každý všední od 8:00 do 20:00 hodin, a o víkendech od 10:00 do 20:00 hodin. 

Kávu a jiné dobroty si lze vychutnat vevnitř, na zahrádce na dvorečku, vzít s sebou nebo se nabízí i možnost kávového cateringu na akce jakéhokoliv typu. 

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang