Chillis Café

Magazín

Kavárna v centru Pardubic je klidným a krásným místem s rozmanitou nabídkou občerstvení: speciální druhy kávy, dezerty, limonády nebo horké čokolády. Milovníci dobrého vína si mohou vybrat z nabídky vín pocházejících z České republiky, Portugalska či Itálie. Předností kavárny je bezbariérový přístup a půvabná zahrada. Kavárna se nebojí inovací jak v nabídce nových produktů, tak v organizaci akcí. Pořádá tématické večery, koncerty a výstavy.

Chillis Café vznikla roku 2006 a od té doby plní své poslání, kterým je držet perfektní kvalitu služeb. K otevření rodinné kavárny a vinného baru přiměla zakladatele vášeň pro moravská vína a kávu z lokálních pražíren. 

Podává se tu káva Daniels Excellent, která je směsí 100 % Arabic. Její základ je káva z Etiopie, Asie, Jižní a Střední Ameriky. Káva se praží speciálním způsobem, a tak se dostává kávě nezaměnitelná chuť. K dobré kávě se hodí dobrý dort, který lze vybrat rovnou z vitríny. Dort pak dle přání zdobí šlehačka

Zákazníci Chillis Café si zde mohou pochutnat na nejznámějších pizzách.

Jelikož si i vinný bar zakládá nejen na kvalitě, ale i podpoře lokálních prodejců, k prodeji tu jsou převážně vína od malých nebo středních vinařů z Moravy. Zahraniční vína jsou zde výjimkou. K vínu si pak může člověk objednat černé nebo zelené olivy, mandle nebo okořeněné kukuřičné chipsy.

Kromě slaných a sladkých teček k nápoji je součástí nabídky i salát s mořskými specialitami, zeleninou nebo mozzarellou. Milovníci pizz tento podnik ocení, jelikož se zde prodávají nejznámější pizzy. 

Kavárna má otevřeno pouze ve všední dny od pondělí do pátku a sídlí v samém centru Pardubic

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang