Cukrkávalimonáda

Magazín

Cukrkávalimonáda je rodinná restaurace se skvělou cukrárnou na Malé Straně. Cukrářský mistr má mnoho zkušeností hlavně z vídeňských a pražských cukráren. Cukrárna poskytuje i dorty na zakázku. Toto krásné a stylové místo stojí za návštěvu. Luxusní dezerty, které se zde připravují, jsou bezkonkurenční.

Cukrárna, která se nachází v přímém srdci Prahy, si zakládá hlavně na kvalitě a čerstvosti surovin. Své zákazníky přivítá již v brzkých ranních hodinách s nabídkou bohaté snídaně a skvělé kávy. 

Cukrána Cukrkávalimonáda není jen cukrárnou, je i restaurací. Během dne si tu mohou zákazníci objednat kuřecí steak, salát nebo domácí těstoviny.

Cukrkávalimonáda patří k velmi oblíbeným cukrárnám pořádajících slavnostní akce jako jsou narozeniny, svátky atd. Rádi splní jakékoliv přání, a to i co se týče zákusků. Upečou nejen skvělé dorty na zakázku, ale i vánoční cukroví. 

Ať už ke snídani nebo k obědu si zde člověk vychutná sendviče plněné nejrůznějšími ingrediencemi, které tvoří výtečnou chuť, nebo croissanty. Cukrárna je zároveň i restaurací, a tak v menu lze narazit i na kuřecí steaky, domácí těstoviny nebo saláty.

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang