Cup and Cake

Magazín

Cup and Cake je poměrně nová moderní kavárna a cukrárna, která lahodí očím i chuťovým buňkám. Z názvu vyplývá, že nabízí rozmanité druhy cupcakes a dortů. Produkty jsou vždy domácí výroby z čerstvých a kvalitních surovin, bez přidaných umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Součástí nabídky jsou také domácí polévky na tisíc způsobů, bagels a samozřejmě kvalitní káva.

Vše, co si zákazník v cukrárně může zakoupit, se vyrábí přímo zde. Nemůže se tak stát, že nějaký zákusek nebude čerstvý nebo lahodný. 

Cukrárna Cup and Cake je uzpůsobená na celodenní stravování. Ráno vyrábí výbornou snídani, k obědu si tu může člověk objednat například bagel, bowl nebo polévku, a jako sladkou tečku si dát čokoládový cupcake. Navíc nikoho nabídka menu neomrzí, protože se mění každý týden. 

Cukrárna a kavárna Cup and Cake nabízí k polednímu menu bowls. Jedná se o misku plnou různých druhů ingrediencí, které tvoří chutnou směs.

Součástí nabídky jsou také tzv. bowls. Jedná se o misky chutí, ve kterých jsou nejrůznější kombinace surovin. Cukrárna nabízí například bowl s hnědou čočkou, bramborami, vepřovou panenkou, zeleninou a hořčičným dresingem. 

Cukrárna Cup and Cake se nachází v ulici Bucharova na Praze 5, a má otevřeno každá všední den od 8:00 do 19:00 hodin, o víkendech od 9:00 do 17:00.

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang