Designum Café

Magazín

Designum Café je ideálním místem pro vychutnání si klidného šálku kávy. Tato kavárna, co má styl, se nachází přímo na Malé Straně. Designum je plné originálních děl českých umělců. Nabídka obsahuje skvělou kávu Illy i v bezkofeinové variantě, dále dorty, velký výběr sladkého a slaného pečiva. Dominantou jsou pravé české koláče, které si zamiluje každý.

Kavárna je specifická velkým výběrem cheesecaků. Zachovává si však českou tradici, a proto je na nabídku sladkých zákusků zařazen i štrúdl, meruňkové nebo švestkové koláče. Kavárna si najde své příznivce i z řad alergiků, jelikož nabízí k prodeji bezlepkové pečivo, které si mohou zákazníci sníst přímo v kavárně nebo si je odnést domů. 

Designum Café vyrábí i tradiční české koláče se švestkami nebo meruňkami.

V nabídce z malých svačinek si lze objednat toast, hovězí a krůtí sendvič, ovocný salát nebo jogurt s ovocem a musli. Od otevření do 10:30 se tu podává kontinentální snídaně společně s pomerančových džusem, espressem nebo lungem nebo čajem, croissantem s džemem a máslem. 

Ve studených dnech zákazníci ocení pestrou nabídku teplých nápojů jako je americano, cappuccino, latte perníkové, javorové nebo obyčejné, mocha kávu, horkou čokoládu, horké jablko a hrušku, a čaje.

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang