Fér Café

Magazín

Fér Café je jedinečná bio kavárna v Českých Budějovicích. Funguje bez chemie, kvalitně, lokálně, sezónně, zdravě, odpovědně vůči životnímu prostředí a lidem. Nabídka obsahuje dva druhy výběrové bio kávy, čerstvě pečené sladké i slané koláče, snídaně a polední menu ve formě polévky a quiche.

Většina pokrmů je bezlepkových nebo veganských. V nabídce však jsou i pokrmy z kvalitního masa. Stylový a přírodní interiér zapadá do celé atmosféry kavárny.  Pro strávení krásných chvilek s dobrým a zdravým jídlem je tato kavárna tím pravým místem.

Fér Café myslí nejen na své zákazníky, kterým připravuje jen kvalitní a čerstvé jídlo, ale i na planetu. Veškeré suroviny kupuje od farmářů v okolí.

Dalším plusem, které si kavárna rozhodně zaslouží, je, že se jedná o sociální podnik. To znamená, že zde dostávají pracovní příležitosti lidé se zdravotním postižením.

Fér Café myslí nejen na své zákazníky, kterým chce poskytnout jen to nejlepší, ale i na planetu. Místo výběru potravin z dalekých míst si vybere suroviny lokální. Spolupracují například s Kořénkovou farmou Vícemil, Biofarmou Slunečná, s farmou Struhy nebo Farmou Zalinský dvůr

Kavárna se nachází v ulici ČeskáČeských Budějovicích a je otevřena denně

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang