La terra coffee

Magazín

La terra coffee je místo, které zákazníci nenavštíví pouze jednou. Je to kavárna, kde jsou skvělé snídaně, obědy, svačiny i večeře. Je zde rozmanitý výběr zákusků, kávy, slaných dobrot a navíc voda s mátou, které si lze načepovat, co hrdlo ráčí. Je to velmi klidné  místo, kde si člověk odpočine od toho stresu kolem, nechá se rozmazlovat a nechce se mu odejít zpět do reality.

Kavárna si váží svých stálých zákazníků, a proto si pro ně připravila věrnostní program „Sbírej plamínky“. Za každý nápoj, který si zde člověk koupí, dostane na papírovou kartičku jedno razítko. Pokud je razítek 9, 10. nápoj je na účet podniku. Je jedno, zda kartičku používá jeden člověk nebo několik, bonusový nápoj lze věnovat komukoliv. 

K obědu si v La terra coffee mohou zákazníci objednat polévku. Nabídka polévek se každý den v týdnu mění. Všechny jsou navíc bezlepkové.

V kavárně je možné si objednat polévku k obědu nebo jako malou svačinku. Všechny nabízené polévky jsou bezlepkové a každý den je jejich nabídka jiná. Mezi oblíbené patří kuřecí polévka s dýní hokaido, zázvorem a tymiánem nebo hrášková s anglickou slaninou a smetanou. 

La terra coffee má již 2 pobočky v centru, a to jednu na ulici Vyšehradská, druhou pak na Antala Staška. Otevřeno je každý všední den od ranních hodin. 

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang