Lahůdky a cukrárna Beruška

Magazín

Tato cukrárna byla založena v roce 1991 a funguje až dodnes. Všechny produkty jsou podle starých receptur babiček. Předností je ruční výroba cukrářských a pekařských výrobků a krásné prostředí. Milovníci slaných pamlsků si přijdou díky lahůdkám také na své.

Cukrárna Beruška byla založena již roku 1991 a od té doby spolupracuje s profesionály v daných oborech. Cukrárna je vybavena moderním zařízením, nemůže se tak stát, že zákusky dorazí z výroben nekvalitní. Na čerstvosti si tu opravdu potrpí. 

Cukrárna se rozrostla a má celkem 2 pobočky. Jednou z nich je provozovna v Plzni na Slovanech, která má příjemný interiér a v letních dnech je otevřena pro zákazníky zahrádka, kde si mohou odpočinout u skvělého sladkého nebo slaného zákusku a kávy.

Součástí Café Beruška je i dětský koutek, ve kterém se mohou děti vydovádět zatímco si rodiče či prarodiče vychutnají výborné sladké nebo slané dobroty.

Druhou pobočkou je Café Beruška, která získala svůj domov též v Plzni, a to v Dřevěné ulici. Tuto cukrárnu ocení převážně maminky s malými dětmi, pro které si cukrárna připravila dětský koutek, kde se ratolesti vydovádí. Dominantu tvoří velké a barevné hodiny. 

Zákazníci mohou přijít na čokoládové, bezlepkové dorty nebo různorodé cheesecaky v týdnu od pondělí do soboty.

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang