RAW with love

Magazín

RAW with love je brněnská raw/veganská cukrárna.  Všechny produkty jsou 100% raw, vegan, bez rafinovaného cukru, bez lepku, bez chemie a konzervantů. Nabízené zákusky jsou vyráběny přímo v provozovně, takže jejich čerstvost je zaručena. Nabídka je rozšířená o dorty na objednávku a kurzy, které jsou zaměřené na zdravý životní styl.

RAW with love vznikla v roce 2015 a byla první RAW cukrárnou v Brně. Rok poté získala cukrárna ocenění Gourmet Brno v kategorii cukráren, a to právě za originalitu nápadu nepřidávat ani kousek cukru do zákusků, které vyrábí. 

V současné době RAW with love peče dorty pouze na objednání. Výrobna se nachází ve Friendly Place na Čápkove 21.

Byť to nemusí vyhovovat všem, a to zejména milovníkům sladkých dortíků, RAW with love se snaží uspokojit i tyto zákazníky, aby vyzkoušeli něco nového a případně se sem rádi vraceli. Za to pro alergiky na laktózu a celiaky je toto místo ráj pro chuťové buňky. 

V současné době vyrábí cukrárna už jen dorty na zakázku. K výrobě nespotřebovává žádný lepek, sóju, rostlinná mléka ani bílý cukr. Základem pro krémy na dorty jsou kešu ořechy nebo mandle. 

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang