Sladký Méďa

Magazín

Sladký Méďa je malebná cukrárna se skvělými zákusky vlastní výroby v Olomouci. Nabízí dorty, poháry, cupcakes, makronky a jiné dobroty, které stojí za hřích. Specializuje se i na výrobu dortů (dětské, svatební, ovocné, čokoládové…). Pro nejmenší je v cukrárně zřízený dětský koutek, což umožní i rodičům si vychutnat skvělé dezerty a atmosféru cukrárny.

Cukrárna Sladký Méďa prodala již od svého vzniku přes 5000 dortů na různé příležitosti. Zákazníci se sem velmi rádi vracejí právě díky výrobě z poctivých surovin bez přidaných rostlinný tuků, práškových náhražek a polotovarů. 

Ze zákusků si může člověk pochutnat například na pařížských rohlíčcích, Pavlova se šlehačkou, ovocných košíčcích s mascarpone, panna cottě nebo laskonkách. Byť se cukrárna prvotně nespecializuje na výrobu cupcaků, nabízí několik druhů s čokoládou nebo s mascarpone. 

Cukrárna Sladký Méďa nabízí k prodeji několik druhů ručně vyráběných cupcaků.

Cukrárnu Sladký Méďa může navštívit kdokoliv, kdo chce kvalitně zhřešit. Má otevřeno každý den od 9:00 do 19:00. V teplých dnech obsluha funguje i na venkovní zahrádce

Kategorie:

Magazín

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang