Kavárna co hledá jméno

Magazín

Kavárna co hledá jméno se nachází na místě bývalé truhlárny. V této netradiční kavárně nabízí výběrovou kávu a fantastické domácí dobroty. Součástí je také galerie, ateliér pro umělce, multifunkční místnost k pronájmu a obrovský dvůr. Příjemné prostředí doplňuje relaxační hudba a příjemný personál.

V zajímavé kavárně si zákazníci od úterý do pátku mezi 8:00 a 12:00 mohou dát snídani. Na výběr je ze 4 menu. Tradiční variantou jsou vejce benedikt se slaninou a pohanková kaše. Stojí za to vyzkoušet místní specialitu, kterou je chléb s lučinou vyráběnou v prostorách kavárny a s nakládanou zeleninou. 

Najdou-li se tací, kteří přijdou pozdě nebo nemají chuť na žádnou z variant, mohou si pochutnat na polévce, která se každý den v týdnu mění, nebo na zapečeném chlebu. O víkendu se nabídka snídaně také mění. K vejci benedikt a florentine se do nabídky přidají buchtičky a klobáska s nádivkou a zeleninou. 

K Kavárně co hledá jméno si lze objednat z široké nabídky alkoholických nápojů.

A nápoje? Nabídka je velmi pestrá. Během celého dne si zákazníci mohou objednat jakékoliv možné druhy kávy (cappucino, espresso, cafe latte, espresso tonic…) nebo filtrovanou kávu. Z horkých nápojů svařené víno, čaje, kakao nebo jablečný mošt. 

Zákazníci si tu mohou zakoupit i sklenku alkoholických nápojů. Některé naláká tonic, jiné whiskey 3 druhů, další nápoje zajímavých názvů jako je například nápoj „Nepíchni se!“ složený ze sody, šípkového sirupu a saffron ginu. 

Kategorie:

Magazín

© 2023 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang