Další recepty – pečivo, snacky, víno a zdraví

MagazínNápojePečivoSnackyVínoZdraví

Nápoje

Horké i ledové, alkoholické i bez alkoholu, ovocné nebo mléčné. Nejlepší recepty na nejrůznější domácí nápoje se hodí při každé příležitosti.

Ovocná smoothie skvěle chutnají a jsou přímo nabitá vitamíny.

Jak připravit nejlepší smoothie? Jak vyrobit domácí kokosové mléko anebo jak se zahřát dýňovým latte? To vše a mnoho dalšího nabízí rubrika nápoje.

Za vyzkoušení stojí domácí kokosové máslo, příprava není vůbec náročná a jde o chuťově skvělý a zdravý recept.

Recepty na nejlepší teplé i studené nápoje >

Pečivo

Pečivo je základ, bez kterého se obejde jen málo domácností. Čerstvý křupavý kváskový chléb, voňavý rohlík či netradiční kousky pečiva inspirované světovou kuchyní.

Při pohledu na krásně křupavý pecen chleba se sbíhají sliny. Není nad to, připravit si jej doma.

Upéct výborný chléb, který zachutná celé rodině, je opravdová radost. Jak jej nejlépe připravit? Jak vybrat správnou mouku a jak založit kvásek? Jak na sladké a netradiční pečivo, aby potěšilo vůní i chutí? A jak péct zdravě? O tom všem se píše v rubrice pečivo.

Nejlepší pekařské rady, tipy a recepty >

Snacky

Recepty na nejrůznější snacky a svačinky se hodí při každé příležitosti. Ať už je to svačina na výlet, pohoštění pro návštěvy nebo chuťovky na piknik. Receptů na snacky není nikdy dost.

Chutné snacky, které navíc skvěle vypadají potěší rodinu i návštěvu.

Snacky mohou být teplé i studené, masové či vegetariánské. Každý si zde vybere spoustu inspirace, jak zpestřit čas svačiny a udělat radost jedlíkům. Zajímavé a pestré tipy na chutné občerstvení přináší rubrika snacky.

Recepty na originální snacky a chuťovky >

Víno

Víno je dar nebe a země, lidé si ho cení od pradávna. Bez vína se neobejde žádná pořádná oslava. Vyznat se v jednotlivých odrůdách a najít si své oblíbené značky anebo experimentovat a zkoušet nová vína. To vše přináší mnoho radosti a příjemných chvilek.

Víno má schopnost naplnit ducha veškerou pravdou, věděním i filosofií.

Jak vybrat správné víno pro konkrétní příležitost? Jak kombinovat víno s jídly? Které víno se hodí jako dárek? Jaké jsou nejznámější vinařské oblasti a jaká vína se na nich rodí? Nejen to se lze dočíst v rubrice víno.

Inspirativní čtení o víně a vinařství >

Zdraví

Zdravý životní styl jde ruku v ruce se zdravým stravováním. Těšit se pevnému zdraví a neomezovat se kvůli nemocem je přání každého člověka. Zdraví lze přitom podpořit řadou výborných receptů.

Recepty nabité vitamíny a minerály se hodí v každé roční době.

Jak na zdravé recepty, aby byly zároveň chutné? Čemu se v kuchyni raději vyhnout a co zařadit do jídelníčku častěji? Jak si pořídit pevné zdraví přímo v kuchyni? Odpovědi na otázky a k tomu spoustu zdravých receptů přináší rubrika zdraví.

Zajímavé články na téma zdraví >

IngredienceRecept

© 2024 receptik.cz | Nakódoval Leoš Lang